Noskaidroti Latvijas rallijkrosa 2021. gada sezonas čempioni

27.09.2021

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 25. septembrī, sporta kompleksā “333” norisinājās Latvijas rallijkrosa sezonas noslēguma sacensības. Cīņās devās 70 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Dienas noslēgumā tika apbalvoti labākie astoņās ieskaites klasēs, kā arī noskaidroti šī gada čempioni.
 
Supercar klasē posmā uzvaru izcīnīja Ronalds Baldiņš, otrais Mārtiņš Svilis, bet trešais Edvards Egle. Sezonā nepārspēts Prospeed komandas braucējs Edvards Egle, kurš otro gadu pēc kārtas ieguvis čempiona titulu, 2020. gadā viņš uzvaru svinēja LADA RX kopvērtējumā.
 
Edvards Egle, Supercar čempions: “Ja godīgi, tad trūkst vārdu, pēdējais aplis un metri bija noteicošie, aiz sevis visu laiku redzēju Ediju Ošu, bet bija skaidrs uzdevums, kurš jāpaveic, nebija viegli. Sajūta, ka varētu cīnīties par augstām vietām jau parādījās pirmajā posmā, darījām ko varējām – Jēkabpilī viss izdevās, Bauskā mazliet neveiksmes, bet “333” trasē gājām uz maksimumu. Ja runa ir par ladas un supercar atšķirību, tad tas ir ātrums, bet kopumā, kad brauc starpības nav – abos auto viss kratās, tāpat ir jāstūrē un viss pārējais. Čempiona tituls Lada RX un Supercar, par to ko tālāk, nezinu – tad redzēsim!”