Sportistu pirmssezonas ballīte izstādē "Auto 2019", Ķīpsalā

Baltijas nozīmīgākais un lielākais autonozares pasākums - starptautiskā autoindustrijas izstāde "AUTO 2019" pagājušajā nedeļas nogalē Ķīpsalā pulcēja automīļus un nozares profesionāļus no dažādām Eirpoas valstīm.

Visas trīs dienas no 12. līdz 14. aprīlim “Auto Exotica” hallē, Rencēnu autokluba (Rac.lv) un Rallycross.lv ekspozīcijās apmeklētāji varēja apkatīt Eiropas čempiona Reiņa Nitiša Xtreme bagiju un vairākkārtējā Latvijas čempiona rallijkrosā Arņa Odiņa Super 1600 klases auto “Peugeot 307”.

Sestdiena apmeklētājiem un autosporta piekritējiem bija aizraujošāka kā pārējās izstādes dienas, jo no plkst. 14.00 līdz 17.00 bija iespēja satikt un iepazīties tuvāk ar 16 vadošajiem Latvijas Rallijkrosa čempionāta un FIA Autokrosa čempionāta braucējiem, kā arī ar Eiropas čempioniem Reini Nitišu un Justu Grenci.Lai pasākumu padarītu pozitīvāku un interesantāku, to vadīja Oskars Kaņeps Kalniņš, kurš intervijās ar sportistiem spēja sasmīdināt ikvienu.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta un FIA Autokrosa čempionāta posmu organizators: "Gribu teikt lielu paldies visiem sportistiem un līdzjutējiem, kas ieradās sestdien, lai ieskandinātu maija pirmajā nedēļas nogalē gaidāmo Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmo posmu. Visi kopā uzrīkojām kārtīgu ballīti pirms gaidāmās autosporta sezonas!"

Tiekamies jau pirmajās sacensībās 4./5. maijā Biķernieku trasē Latvijas Rallijkrosa čempionāta un NEZ Kroskartu čempionāta pirmajā posmā.

Jaunumiem var sekot līdz: 

 www.rallycross.lv

Facebook.com - Rallycross.lv

Instagram.com - Rallycross.lv

15.04.2019