ESSVE Latvijas rallijkrosa kauss 5. posms Mūsas trasē

Jau šonedēļ - 02. septembrī Bauskas trasē Musa Raceland norisināsies aizraujošas rallijkrosa sacensības, aizvadot ESSVE Latvijas Rallijkrosa kausa 5. posms Bauskā.

ESSVE Latvia atbalstītais Bauskas posms atšķirsies no citiem aizvadītajiem posmiem ar to, ka tajā būs "Zvaigžņu brauciens", kurā startēs visiem labi zināmi Latvijas sportisti - visā pasaulē slavenais moto frīstaila braucējs Mārtiņš Aleksandrovičš, jaunais latviešu rallija talants Mārtiņš Sesks, kurš šobrīd savā klasē ir līderis Latvijas rallija čempionātā, tāpat arī dalību apstiprinājusi daiļā dzimuma pārstāve Beāte Klipa, kura bijusi autokrosa čempione. Bet tādi ilggadēji sportisti kā Kristaps Blušs, Matīss Mežaks un Māris Neikšāns nav sveši nevienam autosporta fanam. Tāpat arī turpināsies Latvijas Rallijkrosa kauss, kurā joprojām notiek spraigas cīņas visās četrās klasēs!

Arī šajā posmā būs īpaši padomāts, lai tas būtu atpūtas pasākums piemērots ģimenēm. Tajā būs atrakcijas bērniem - būs iespējams braukt ar rotaļu automašīnām.

Izmanto iespēju un iegādājies ieejas kartes iepriekšpārdošanā Biļešu Serviss kasēs vai www.bilesuserviss.lv.

28.08.2017