RX Ziemas Kauss otrais posms Brenguļu autotrasē

Aizvadītajā sestdienā 28. janvārī Brenguļu autotrasē norisinājās “RX Ziemas Kauss 2017” 2. posms, kas norisinājās diennakts tumšajā laikā, tas sacensības padarīja daudz interesantākas. Ņemot vērā laika apstākļus, trase bija sagatavota ļoti labi un ledus segums izturēja visu sacīkstes laiku. Liels paldies Brenguļu autotrases saimniekiem un visiem līdzjutējiem, kas bija ieradušies ļoti kuplā skaitā.

Šajā RX Ziemas Kausa posmā startēja tikai LADA RX klase (bez OPEN klases), kurā startēja 17 dalībnieki. Šajās nakts sacensībās organizatori bija apvienojuši trīs dažādus sacīkšu seriālus - RX Ziemas Kauss, LAF Krosa komisijas Kauss un Folkreiss.

LADA RX klasē lielāko pārsteigumu sagādāja Jānis Balodis no Priekuļiem, kurš ļoti stabili uzvarēja visus kvalifikācijas braucienus savā grupā, bet A finālā, tomēr piekāpās pieredzējušajam igaunim Sigmaram Tammemagi, kurš arī guva uzvaru šajā posmā, un trešajā vietā atstājot limbažnieku Andri Kaufmani.

LAF Krosa Komisijas Kausā triumfēja 14 gadus jaunais Roberts Vītols, savukārt Folkreisā triumfēja Emīls Baltaiskalns.

“RX Ziemas Kauss 2017” 2. posma rezultāti

LADA RX

1. Sigmar Tammemagi;

2. Jānis Balodis;

3. Andris Kaufmanis.

Par nākamā "RX Ziemas Kauss 2017" posma norisi ziņosim šīs nedēļas laikā, vadoties pēc laika apstākļiem.

Paldies “ RALLYCROSS.LV ” patstāvīgajiem atbalstītājiem:

Milwaukee, BB Tools, Pirelli Key Point, Falken, Tehauto Valmiera, kā arī   Valteram Liepiņam tehniskajā komisijā un sekretariāta meitenēm.

29.01.2017