SVARĪGA INFORMĀCIJA SKATĪTĀJIEM

Sveiciens autosporta līdzjutējiem!

Esam pamanījuši, ka daudziem no jums radušies jautājumi par to, kāpēc “Biķernieku Motorsporta Festivāla” pirmajā dienā sacensības nevarēs vērot skatītāji!

4. jūlijs ir Ebreju tautas genocīdu upuru piemiņas diena, šī iemesla dēļ Rīgas dome neizsniedz rīkošanas atļaujas publiskiem pasākumiem - t.i. pasākumiem ar skatītājiem. Sakarā ar Covid-19 pandēmiju, izvēlētās trases noslodze ir liela un šī nedēļas nogale bija vienīgā mūsu iespēja sarīkot sacensības - mums visiem ir jācenšas pielāgoties!

Gaidīsim visus autosporta līdzjutējus un Rallijkrosa fanus apmeklēt pasākumu svētdienā, 5. jūlijā, esam sagatavojuši jaudīgu sacensību otro dienu, lai skatītāji varētu baudīt pasākumu!

Labākā ziņa ir tā, ka mēs jau pavisam drīz atklāsim 2020. gada sacensību sezonu!

Biļetes iespējams iegādāties šeit: https://www.aula.lv/pasakumi/bikernieku-motorsporta-festivals?event=419

Papildus informācija par biļešu iegādi: Biļetes nepieciešams iegādāties iepriekšpārdošanā - sacensību norises vietā to izdarīt nebūs iespējams. Atgādinām, ka vietu un biļešu skaits ir ierobežots. Skatītājiem būs pieejama “A” tribīne, kurā sēdvietas tiek numurētas, lai nepārsniegtu atļauto cilvēku skaitu pasākumā. Biļešu cena: Pieaugušajiem 12 EUR, invalīdiem ratiņkrēslā ieeja bezmaksas, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bezmaksas (neaizņemot papildus sēdvietu).  Vēlamies informēt, ka saskaņā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem, biļetes tiek pārdotas komplektā 1+1.

17.06.2020