Ziņas

image

Pieteikšanās LRX trešajam posmam ir sākusies

21.06.2017

Ir sākusies reģistrācija Latvijas rallijkrosa kausa trešajam posmam. LRX dalībniekiem SUPER 1600 un TOURING klasēs dalība ir jāreģistrē izmantojot NEZ entry form, kura ir pieejama sadaļā dokumenti. LADA RX un OPEN klasēm pieteikšanās, kā ierasts.

Atgādinam, ka TOURING klasei šajā posmā riepu marka, modelis, un izmērs nav ierobežots (nebūs monoriepa)!

image

AIZVADĪTS LATVIJAS RALLIJKROSA KAUSA 2.POSMS SALAS NOVADA BIRŽOS

21.06.2017

17.jūnijā aizvadīts Rallijkrosa kausa 2.posms Salas novada Biržos, autotrasē “Baroni”. Kā ierasts sacensības trasē Baroni pulcēja atpazīstamus uzvārdus un sniedza skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. Sacensību Super 1600, LADA RX un Touring 2000 klasēs startēja 40 braucēji.

Visplašākais dalībnieku skaits, kā ierasts Biržos, piedalījās LADA RX klasē. Tur 23 braucēju konkurencē uzvaras laurus plūca Kristaps Kapačs, aiz sevis atstājot Jēkabpilieti Ivaru Joeli un braucēju no Igaunijas Sigmar Tammemagi.

LADA RX klases 2.vietas ieguvējs Ivars Joelis stāsta: “Diena bija izdevusies, liela konkurence, sacensības smagas, bet ar rezultātu esmu ļoti apmierināts. Par sacensībām runājot – labi noorganizētas, prieks, ka katru gadu vērojami uzlabojumi. Šoreiz iepriecināja uzlabotā trase. Patīkami, ka padomāts par skatītājiem, arī pašiem  mazākajiem netrūka aktivitāšu. Arī no citiem apmeklētājiem dzirdamas tikai labas atsauksmes.”

Touring 2000 klasē 12 braucēju konkurencē vietas uz pjedestāla sadalīja Raivis Galviņš, kas ierindojās 1.vietā, Kristaps Grunte - 2. vietā un 3.vietā  - Māris Druva.

Super 1600 klasē ātrākais rezultāts un iegūta 1. vieta Reinim Safonovam, 2. vieta Jānim Spundiņam un 3. vietā Roberts Vītols.

Biedrība “SKN sports” izsaka pateicību Salas novada pašvaldībai, Astarte – Nafta,  Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, Rallycross.lv, kā arī visiem, kas iesaistījās šī pasākuma organizēšanā.


image

Rallijkross atgriežas Biržos

07.06.2017

Jau nākamās nedēļas nogalē Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies Latvijas rallijkrosa kausa 2017. gada sezonas otrais posms.

 Latvijas rallijkrosa kausa ietvaros šogad plānotas septiņas sacensības no kurām divas norisināsies Biržu autotrasē Baroni - 17. jūnijā un 23. septembrī. Nākamās nedēļas nogalē Biržos uz starta stāsies autosportisti no visas Baltijas un tie sacentīsies četrās ieskaites grupās - Open, Touring Car, Super 1600 un Lada RX. Papildus rallijkrosa sacensībām skatītājus izklaidēs arī drifta meistaru šovs.

 "Latvijas rallijkrosa kauss vienuviet pulcē iespaidīgu skaitu rallijkrosa entuziastu un sniedz pirmo pakāpienu tiem, kuri vēlas kāpt pa sporta karjeras kāpnēm līdz pat Eiropas vai pasaules čempionātam," stāsta sacensību seriāla pārvaldītājs Ivo Traubergs. "Autotrase Baroni laika gaitā ir attīstījusies, pieskaņojoties sporta prasībām un nodrošinot aizraujošas cīņas starp sportistiem. Turklāt notikumi trasē allaž priecē lielo skatītāju skaitu, kuri atbalsta savus varoņus."

 Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 2. posmu iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Pensionāriem un bērniem līdz 1,5 m garumam ieejas biļetes cena tikai 2 EUR. Invalīdiem ratiņkrēslā ieeja sacensībās bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

 Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 2. posmu atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Astarte Nafta. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

image

Treniņi Biržu rallijkrosa trasē 10. jūnijā

06.06.2017

Biedrība "SKN Sports" rīko treniņus Biržu rallijkrosa trasē 10. jūnijā no plkst 10:00 līdz 17:00. Dalības maksa 30 EUR no braucēja.

Treniņos drīkst piedalīties sporta automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu un ar ielas vai slick tipa riepām. 

 Dalībnieku reģistrācija notiek www.rallycross.lv mājas lapā, sadaļā reģistrācija.  

image

Latvijas Rallijkrosa kausa 1. posmā dominēja vietējie sportisti

22.05.2017

Spraigs un emocijām bagāts izvērtās Latvijas Rallijkrosa kausa 1.posms, kas norisinājās Biķernieku trasē. Uzvarētāji tika noskaidroti četrās klasēs - Lada RX, Super 1600, Touring un Open klasē. Dienas noslēgumā uz pjedestāla kāpa visu Baltijas valstu pārstāvji - lietuviešiem un igauņiem pa vienai pirmajai vietai, Latvijas braucējiem - divas!

Aizraujošas cīņas trasē notika starp visu pārstāvēto klašu sportistiem. Jaunajā OPEN klasē starp braucējiem izvērtās ļoti sīva cīņa, kurā par mata tiesu uzvaru izrāva igaunis Marts Tikerbārs (Mart Tikkerbär), aiz sevis noturot lielisku braucienu aizvadījušo “SK Autocross.lv” komandas pilotu Jāni Borševski, Jāni Veģeri atstājot trešo. Super 1600 finālā lietuvietis Roku Baciusku (Rokas Baciuska) izcīnija uzvaru, aiz sevis atstājot komandas “Lebester Racing” pilotu Ediju Ošu un igauni Andrē Kurgu (Andre Kurg). Savukārt Touring 2000 finālā uzvaras laurus plūca Kristaps Grunte ar savu jauno auto, otrajā vietā atstājot lietuvieti Vitautu Samsonasu (Vytautas Samsonas), bet trešajā - Jāni Ikeru.

Sacensībās visplašāk pārstāvēta bija LADA RX klase, kur kopumā startēja 28 autosportisti. Lielajā konkurencē ātrākais izrādījās Emils Krūmiņš, fināla braucienā pirmais ielidojot finišā. Aiz viņa finiša līniju šķērsoja Valters Liepiņš, bet trešais - Oskars Safonovs.

Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa kausa idejas autors, seriāla organizators: “Esmu gandarīts par aizvadīto Latvijas Rallijkrosa kausa pirmo posmu. Sacensības izcēlās ne vien ar kuplo dalībnieku, bet arī apmeklētāju skaitu. Patiess prieks, ka mums ir izdevies iemantot Latvijas un arī tuvāko kaimiņvalstu sportistu un līdzjutēju uzticību, ceru, ka to skaits tikai pieaugs, kas arī mums dod motivāciju strādāt vairāk un labāk.”

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa kausa organizators, sacensību direktors: “Prieks, ka izdevās lieliskas sacensības, kuru organizēšanā ieguldījām lielu darbu. Uzskatu, ka pierādījām gan vietējiem, gan mūsu kaimiņvalstu sportistiem un rallijkrosa faniem, ka Latvijas Rallijkrosa kauss ir lieliska platforma no kuras startēt sportistiem. Vēlos pateikt paldies visiem sportistiem, līdzjutējiem un apmeklētājiem par lielisko atmosfēru sacensībās.”

Pārsteigumu un skaistus mirkļus kvalifikācijas braucienos skatītājiem sagādāja Latvijas Televīzijas sporta žurnālists Armands Tripāns. Vien pirms nedēļas pirmo reizi piesēžoties pie LADA RX stūres, Armands spēja parādīt konkurētspējīgu cīņu ar pieredzējušiem autobraucējiem, uzvarot arī Reiti Elnioni kontakta cīņā trasē.

Vairāk informācijas par sacensībām un Latvijas Rallijkrosa kausa nākamajiem posmiem www.rallycross.lv.

Visu Latvijas Rallijkrosa kausa 1.posmu un atsevišķus sižetus varat redzēt http://straume.lmt.lv/lv/video-saraksts/latvijas-rallijkross.

image

Touring klases riepas

11.05.2017

Touring klases riepas

image

Latvijas Rallijkrosa kausa sezonas sākums pēc mēneša – pirmais posms Biķerniekos

21.04.2017

Jau 21. maijā tiks atklātas šā gada gaidītākās autosporta sacensības - Latvijas Rallijkrosa kausa seriāla otrā sezona. Pirmais Latvijas Rallijkrosa kausa posms norisināsies Biķernieku sporta kompleksā, kas jau zināma kā pasaules līmenī atzīta trase. Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Rallijkross ir kļuvis iemīļots autosports Latvijā un paspējis izraisīt nezūdošu interesi skatītāju vidū. Pirmajā sacensību posmā uz starta līnijas stāsies labākie autosportisti no Baltijas valstīm, tiks noskaidroti uzvarētāji četrās ieskaites klasēs – Lada RX, Super 1600, Touring, kā arī Open klasē, kas ir šā gada jaunums - tajā tiek aicināti savus spēkus pārbaudīt sportisti ar pilnpiedziņas automašīnām.

“Salīdzinoši ar pagājušo sezonu - krietni pieaudzis dalībnieku skaits, ko varētu skaidrot ar Rallijkrosa straujo popularitātes pieaugumu. Tāpat arī iepriekšējās sezonas sportisti ir gan uzlabojuši, gan arī iegādājuši jaunu konkurētspējīgāku tehniku, tāpēc gaidāmas spraigas un interesantas cīņas dalībnieku vidū. Šogad, kā jaunums ir izveidota Open klase, ar visai brīviem noteikumiem. Biķernieku trase, neapšaubāmi, komentārus neprasa. Pirmais Latvijas Rallijkrosa kausa posms norisināsies, pasaules līmeņa trasē, kur norisinājās arī godalgotais Pasaules Čempionāta posms rallijkrosā”, tā Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa kausa posma organizators, autosporta leģenda.

Latvijas Rallijkrosa kausa posmos tiek sagaidītas spraigas cīņas arī starp kaimiņvalstu dalībniekiem visas sezonas garumā.  Latvijā rallijkross ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu autosporta cienītāju vidū un sacensības Baltijas valstu līmenī sportistiem ir iespēja izaugt līdz  Pasaules čempionāta līmenim un stāties uz starta līnijas blakus tādām latviešu rallijkrosa zvaigznēm kā Reinis Nitišs, Jānim un Artim Baumaņiem, kuri ir pierādījuši sevi arī ārpus mūsu valsts robežām.

I.Traubergs: “Paredzam, ka šī būs pamatīga atspēriena sezona rallijkrosa attīstībai Latvijā. Skatoties uz lielo interesi dalībnieku un atbalstītāju vidū, jāsaka, ka rallijkrosa disciplīna sevi Latvijā vēl tikai pierādīs turpmākajos gados. Šajā sezonā rallijkrosa faniem būs iespēja sekot dinamiskiem braucieniem, kā arī būt par lieciniekiem jaunas un spēcīgas sporta disciplīnas nostiprināšanai Latvijā.”

Dalībniekiem jau ir iespēja reģistrēties Latvijas Rallijkrosa kausam – www.rallycross.lv. Savukārt skatītāji aicināti izmantot iespēju un iepriekšpārdošanā iegādāties ieejas biļetes izdevīgāk–7eur visās Biļešu Serviss kasēs vai www.bilesuserviss.lv. Ieejas biļetes skatītājiem nodrošina ieeju tribīnēs un sniedz iespēju apmeklēt arī dalībnieku parku. No 1. maija biļešu cena - 10 eur. Bērniem līdz 12. g.v, pensionāriem un invalīdiem – pasākuma apmeklējums bez maksas.

image

Treniņi Biķernieku rallijkrosa trasē 20. maijā

20.04.2017
Biedrība "Rencēnu autoklubs" rīko treniņus Biķernieku rallijkrosa trasē 20. maijā no plkst 16:00 līdz 20:00. Dalības maksa 250 EUR no braucēja un Rencēnu autokluba biedriem, kas ir samksājuši biedra naudu 150 EUR no braucēja.
Treniņos drīkst piedalīties sporta automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu un ar ielas vai slick tipa riepām. 
 
Dalībnieku reģistrācija notiek www.rallycross.lv mājas lapā, sadaļā reģistrācija.  
 
 
Atgādinājums biedriem un topošajiem biedriem, iemaksāt biedrības “Rencēnu autoklubs” norēķinu kontā ikgadējo kluba biedra naudu 50 EUR apmērā par 2017. gadu. Maksājuma mērķī jānorāda: Biedra nauda no vārds uzvārds. Janunajiem biedriem iestāšanās maksa 30 EUR.

Biedrības „RENCĒNU AUTOKLUBS” rekvizīti:
Adrese: "Stabiņi", Rencēni, Rencēnu pagasts, Burtnieku novads, LV-4232
Reģ. Nr: 40008036716
Banka: AS „SEB banka” (kods: UNLALV2X)
Konta Nr: LV19UNLA0018000609011

image

Latvijas Rallijkrosa kauss 2017. gada kalendārs

29.03.2017

1. posms 21.maijs BKSB, Rīga
2. posms 17.jūnijs Birži, Jēkabpils 
3. posms 15.-16.jūlijs SK 333, Ropaži 
4. posms 20.augusts Rullītis, Jelgava* 
5. posms 02.septembris Mūsa Raceland, Bauska* 
6. posms 23.septembris Birži, Jēkabpils 
7. posms 14.oktobris SK 333, Ropaži

* ja būs sagatavota trase licencēšanai

image

ATCELTS!!! RX Ziemas Kauss 2017. - 4. posms Tepera autotrasē

15.02.2017

Diemžēl RX Ziemas Kauss 2017 - 4. posms tiek atcelts, laika apstākļu dēļ. Sekojam līdzi informācijai, ja būs atbilstoši laika apstākļi, pasākums notiks citā datumā.

image

RX Ziemas Kauss 2017. - 4. posms Tepera autotrasē

13.02.2017

Informējam, ka "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību ceturtais posms notiks 
18.februārī Smiltenē “Tepera autotrasē”.

Sacensību nolikums:
Sacensības notiks atbilstoši "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību nolikumam 
un šī posma nolikumam (skatīt šeit).

Tehniskie noteikumi: 
Sacensības notiks atbilstoši LADA RX „RX Ziemas Kauss” 
ziemas sacensību tehniskajiem noteikumiem. (Skatīt šeit)

Dienas kārtība:
Dalībnieku ierašanās trasē un dalībnieku reģistrācija:

07:00 – 09:00         Dalībnieku ierašanās trasē un dalībnieku reģistrācija;

07:00 – 09:30         Automašīnu tehniskā pārbaude;

08:30 – 10:30         Brīvie treniņi;

10:30                       Dalībnieku sapulce;

11:00                       Sacensību sākums;

16:00                       Apbalvošana.

Turpmāko sacensību dienas kārtību nosaka galvenais tiesnesis, sacensību dienā. Tā tiek paziņota sacensību dalībniekiem dalībnieku sapulcē un uz informācijas stenda. 

Vieta: Smiltene “Tepera autotrase”

Garums: 1060 m
Maksimālais platums: 25 m
Minimālais platums: 12 m
Segums: ledus/sniegs/grants

Atļautie riepu modeļi: 
LADA RX: Falken EPZ 175/70 R13.  

Dokumenti:

Mandātu komisijā jāuzrāda dalībnieka LAF licence apdrošināšanas polise, kas noformēta atbilstoši nolikuma prasībām.

Ierodoties uz tehnisko komisiju, līdzi jāņem biedrības „Rencēnu autoklubs” vai LAF izsniegtā automašīnas tehniskā pase un dalībnieka ekipējums.

Licences saņemšanas kārtība apskatāma šeit.
Uz vietas būs iespējams iegādāties vienreizējo licenci. 

Dalības maksa: 
Visiem dalībniekiem 70 EUR.

Dalībniekiem pieteikšanās ar www.rallycross.lv mājas lapā.

Sarakstu ar dalībniekiem, kas jau pieteikušies skatīt šeit.

image

RX Ziemas Kauss trešais posms Zilākalna autotrasē

05.02.2017

Februāra pirmajā sestdienā Kocēnu novada Zilākalna autotrasē norisinājās RX Ziemas kausa 3.posms, kurā uzvaras laurus plūca naukšēnieties Kristaps Kapačs (Lada RX klase) un rīdzenieks Roberts Vītols (RX Open klase).
Kā jau ierasts, pirmie trasē devās Open un Open 4WD klases pārstāvji, kuriem šoreiz daļēji tika atļauts lietot riepas ar sporta radzēm. Skatītāji noteikti piekritīs, ka tas padarīja sacīksti aizraujošu, lai gan Open klasē startēja tikai 4 dalībnieki. Visos braucienos labākais bija 14.gadus jaunais Roberts Vītols, par kura talantu neviens vairs nebrīnās, otrajā vietā palika Edijs Zimza, kurš salīdzināja spēka samērus ar standarta RX žiguli, bet trešais - Kristaps Grunte. Neveiksmīga sacīkste izvērtās vienīgajam RX Open 4WD klases pārstāvim Jānim Veģerim, kuru jau pirmajā kvalifikācijā pievīla ātrumkārba, lai gan uz fināla braucieniem Jānis paspēja to nomainīt - arī otra ātrumkārba padevās jau pirmajā braucienā.
Posma organizatoriem nav burvju nūjiņas, lai uzburtu pasakainas sniega kupenas, bet uzlietā ledus kārta izdevās godam. Līdz ar to, kā arī diezgan sarežģītās Zilākalna trases dēļ, LADA RX klasē bija vērojamas daudzas sagriešanās pat no ļoti pieredzējušajiem dalībniekiem. Interesanti, ka šoreiz visas dienas garumā savas prasmes pierādīja un lielāko daļu braucienu vadības grožus noturēja gados jaunākie dalībnieki, atsevišķi izceļot igauņu pilotus. Kā jau Ivo Traubergs solīja, mūsu kaimiņi kā vienmēr neļāva atslābt un parūpējās par asām izjūtām, jo bija iesaistīti spraigās cīņās un pat sadursmēs, kuru dēļ dažiem igauņu ciemiņiem nācās izstāties. Kopumā no 13  LADA RX klases pārstāvjiem kvalifikācijas braucienos labākie savās grupās bija valmierietis Rūdolfs Šmits un jēkabpilietis Oskars Safonovs. Pēc pašu dalībnieku iniciatīvas visus 3 fināla ieskaites braucienus visi aizvadīja kopā - vienā grupā. Visveiksmīgāk no fināla lielās burzmas elpu aizraujošajām cīņām visos trijos braucienos izvairījās un drošākā priekšplānā noturējās Kristaps Kapačs, Sigmar Tammemagi un Rūdolfs Šmits. Šoreiz nebija vērojams viena pilota nesasniedzams pārsvars, tā iemesla dēļ Kristapam un Sigmaram fināla braucienu summā bija vienāds punktu skaits, bet Kapača pirmā vieta trešajā fināla braucienā nodrošināja sen gaidītu pirmo pjedestāla pakāpienu. Līdz ar to redzams, ka Tammemagi nostiprina savas līderpozīcijas RX Ziemas kausa kopvērtējumā.
Rencēnu Autoklubs ir gandarīti par lielo skatītāju interesi un saka lielu paldies visiem saviem atbalstītājiem - B&B TOOLS, Milwaukee, ESSVE, TEHAUTO Valmiera, FALKEN riepas, PRINT service,Kocēnu Novads, autoserviss "Jaunsarmas",viesu nams "Baltakmeņi" Burtnieku novads,Artbūve valmieras veikals,Aimasa,Tūre,Sela,Rags,TT Motorsport & Composite

image

RX Ziemas kauss 2017 trešais posms Zilākalna autotrasē

31.01.2017

Informējam, ka "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību trešais posms notiks 
4.februārī “Zilākalna autotrasē”.

Sacensību nolikums:
Sacensības notiks atbilstoši "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību nolikumam 
un šī posma nolikumam (skatīt šeit).

Tehniskie noteikumi: 
Sacensības notiks atbilstoši LADA RX „RX Ziemas Kauss” 
ziemas sacensību tehniskajiem noteikumiem. (Skatīt šeit)

Dienas kārtība:
Dalībnieku ierašanās trasē un dalībnieku reģistrācija:

07:00 – 09:00         Dalībnieku ierašanās trasē un dalībnieku reģistrācija;

07:00 – 09:30         Automašīnu tehniskā pārbaude;

08:30 – 10:30         Brīvie treniņi;

10:30                       Dalībnieku sapulce;

11:00                       Sacensību sākums;

16:00                       Apbalvošana.

Turpmāko sacensību dienas kārtību nosaka galvenais tiesnesis, sacensību dienā. Tā tiek paziņota sacensību dalībniekiem dalībnieku sapulcē un uz informācijas stenda. 

Vieta: Kocēnu novads, “Grantiņi”, Zilākalna autotrase

Garums: 860 m
Maksimālais platums: 16 m
Minimālais platums: 12 m
Segums: ledus/sniegs

Atļautie riepu modeļi: 
LADA RX: Falken EPZ 175/70 R13.  

Dokumenti:

Mandātu komisijā jāuzrāda dalībnieka LAF licence apdrošināšanas polise, kas noformēta atbilstoši nolikuma prasībām.

Ierodoties uz tehnisko komisiju, līdzi jāņem biedrības „Rencēnu autoklubs” vai LAF izsniegtā automašīnas tehniskā pase un dalībnieka ekipējums.

Licences saņemšanas kārtība apskatāma šeit.
Uz vietas būs iespējams iegādāties vienreizējo licenci. 

Dalības maksa: 
Visiem dalībniekiem 70 EUR.

Dalībniekiem pieteikšanās ar www.rallycross.lv mājas lapā.

Sarakstu ar dalībniekiem, kas jau pieteikušies skatīt šeit.

 

image

RX Ziemas Kauss otrais posms Brenguļu autotrasē

29.01.2017

Aizvadītajā sestdienā 28. janvārī Brenguļu autotrasē norisinājās “RX Ziemas Kauss 2017” 2. posms, kas norisinājās diennakts tumšajā laikā, tas sacensības padarīja daudz interesantākas. Ņemot vērā laika apstākļus, trase bija sagatavota ļoti labi un ledus segums izturēja visu sacīkstes laiku. Liels paldies Brenguļu autotrases saimniekiem un visiem līdzjutējiem, kas bija ieradušies ļoti kuplā skaitā.

Šajā RX Ziemas Kausa posmā startēja tikai LADA RX klase (bez OPEN klases), kurā startēja 17 dalībnieki. Šajās nakts sacensībās organizatori bija apvienojuši trīs dažādus sacīkšu seriālus - RX Ziemas Kauss, LAF Krosa komisijas Kauss un Folkreiss.

LADA RX klasē lielāko pārsteigumu sagādāja Jānis Balodis no Priekuļiem, kurš ļoti stabili uzvarēja visus kvalifikācijas braucienus savā grupā, bet A finālā, tomēr piekāpās pieredzējušajam igaunim Sigmaram Tammemagi, kurš arī guva uzvaru šajā posmā, un trešajā vietā atstājot limbažnieku Andri Kaufmani.

LAF Krosa Komisijas Kausā triumfēja 14 gadus jaunais Roberts Vītols, savukārt Folkreisā triumfēja Emīls Baltaiskalns.

“RX Ziemas Kauss 2017” 2. posma rezultāti

LADA RX

1. Sigmar Tammemagi;

2. Jānis Balodis;

3. Andris Kaufmanis.

Par nākamā "RX Ziemas Kauss 2017" posma norisi ziņosim šīs nedēļas laikā, vadoties pēc laika apstākļiem.

Paldies “ RALLYCROSS.LV ” patstāvīgajiem atbalstītājiem:

Milwaukee, BB Tools, Pirelli Key Point, Falken, Tehauto Valmiera, kā arī   Valteram Liepiņam tehniskajā komisijā un sekretariāta meitenēm.

image

"RX Ziemas Kauss" otrais posms 28.janvārī “Brenguļu autotrasē

20.01.2017

Informējam, ka "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību otrais posms notiks 
28.janvārī “Brenguļu autotrasē”.

Sacensību nolikums:
Sacensības notiks atbilstoši "RX Ziemas Kauss" ziemas sacensību nolikumam 
un šī posma nolikumam (
skatīt šeit ).

Tehniskie noteikumi: 
Sacensības notiks atbilstoši LADA RX „RX Ziemas Kauss” 
ziemas sacensību tehniskajiem noteikumiem. (Skatīt šeit)

Dienas kārtība:
Dalībnieku ierašanās trasē un dalībnieku reģistrācija

14:00 – 16:00     Dalībnieku reģistrācija un automašīnu tehniskā pārbeaude;

16:30    Dalībnieku sapulce;

16:45 – 17:45 Brīvie treniņbraucieni;              

18:00                 Sacensību atklāšana;

18:00                 Sacensību sākums;

Turpmāko sacensību dienas kārtību nosaka galvenais tiesnesis, sacensību dienā. Tā tiek paziņota sacensību dalībniekiem dalībnieku sapulcē un uz informācijas stenda. 

Vieta: Beverīnas nov., Brenguļu pagasts, Brenguļu autotrase

Garums: 720 m

Maksimālais platums: 16 m

Minimālais platums: 12 m

Segums: ledus/sniegs

Atļautie riepu modeļi: 
LADA RX: Falken EPZ 175/70 R13.  

 

Dokumenti:
Mandātu komisijā jāuzrāda dalībnieka LAF licence apdrošināšanas polise, kas noformēta atbilstoši nolikuma prasībām.

 Ierodoties uz tehnisko komisiju, līdzi jāņem biedrības „Rencēnu autoklubs” vai LAF izsniegtā automašīnas tehniskā pase un dalībnieka ekipējums.

Licences saņemšanas kārtība apskatāma šeit.
Uz vietas būs iespējams iegādāties vienreizējo licenci. 

Dalības maksa: 
Visiem dalībniekiem 70 EUR.

Dalībniekiem pieteikšanās ar www.rallycross.lv mājas lapā.

Sarakstu ar dalībniekiem, kas jau pieteikušies skatīt šeit.

image

Dalībnieku ikgadējā biedru nauda

19.01.2017

Sveiki visiem,

Atgādinājums visiem RX Ziemas Kausa dalībniekiem un tiem, kas plāno braukt Latvijas Rallijkrosa Kausā, iemaksāt biedrības “Rencēnu autoklubs” norēķinu kontā ikgadējo kluba biedra naudu 50 EUR apmērā par 2017. gadu. Maksājuma mērķī jānorāda: Ziedojums no vārds uzvārds.

Biedrības „RENCĒNU AUTOKLUBS” rekvizīti:
Adrese: "Stabiņi", Rencēni, Rencēnu pagasts, Burtnieku novads, LV-4232
Reģ. Nr: 40008036716
Banka: AS „SEB banka” (kods: UNLALV2X)
Konta Nr: LV19UNLA0018000609011

image

RX Ziemas Kauss pirmais posms Teperī

08.01.2017

Aizvadītajā sestdienā 7. janvārī Smiltenē autotrasē “Teperis” norisinājās “RX Ziemas Kauss 2017” 1. posms, kurā tika aizvadītas spraigas cīņas un sadalīti kausi, kā arī balvas sekojošās ieskaitēs - LADA RX un OPEN. Uz starta stājās gan pašmāju sportisti, gan ciemiņi no Igaunijas. Kopā Smiltenē bija ieradušies 23 sportisti. Visplašāk tika pārstāvēta LADA RX klase - 19 braucēju sastāvā, OPEN klase 3 braucēju sastāvā, kā arī Jānis Veģeris, kurš treniņu nolūkos startēja ar 4wd automašīnu kopā ar OPEN klases braucējiem, bet ārpus ieskaites. Pateicoties laika apstākļiem un Tepera trases saimniekiem, trases segums bija ļoti mainīgs, kas prasīja augstu meistarību no sportistiem. LADA RX klasē visas dienas garumā dominēja Igaunis Sigmar Tammemagi, Rūdolfs Šmits un Ivo Traubergs, taču finālu braucieni ieviesa savas korekcijas, gan ar tehniskām ķibelēm, braucēju kļudām, gan ar sodu saņemšanu. OPEN klasē, diemžēl, uz šo posmu bija ieradušīems maz braucēju, taču tomēr šeit visas dienas garumā pārliecinoši dominēja 14 gadus jaunais Roberts Vītols, kurš spēja turēt līdzi un pat apdzīt 4wd automašinu, kura startēja ārpus ieskaites.  

“RX Ziemas Kauss 2017” 1. posma rezultāti:

LADA RX:      1. Sigmar Tammemagi;

                          2. Ivars Joelis;

                          3. Rūdolfs Šmits.

OPEN:             1. Roberts Vītols;

                          2. Edijs Ošs;

                          3. Armands Ķēniņš.

Nākamais "RX Ziemas Kauss 2017" posms notiks 28. janvārī Brenguļu autotrasē un norisināsies, kā nakts sacīkste.

Paldies “ RALLYCROSS.LV ” patstāvīgajiem atbalstītājiem: BB TOOLS,Milwaukee, Pirelli Key Point, Falken.