Ziņas

image

LRX 2.posms SKN Grand Prix

03.06.2018

9.jūnijā Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies 2018 gada Latvijas rallijkrosa čempionāta  2.posms “SKN Grand Prix”.

Lasīt
image

Latvijas rallijkrosa čempionāta pirmais posms Biķerniekos

18.09.2020

Pēc vairāk nekā 15 gadiem Latvijā atgriežas čempionāts rallijkrosā, kam šajā sezonā paredzēti seši sacensību posmi. Sacensībās piedalīsies liels skaits sportistu gan no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, kā arī gaidāmi sportisti no Krievijas, Baltkrievijas un Somijas. Paredzams, ka lielākais sportistu skaits un sīvākās cīņas būs populārajā LADA RX klasē.

Aizvadot trīs veiksmīgas Latvijas rallijkrosa kausa sezonas, pagājušajā gadā Latvijas Automobiļu federācijā tika pieņemts lēmums, kas 2018.gadā rallijkrosa sacensībām piešķir čempionāta statusu. Rallijkross ir izcīnījis piekrišanu gan sportistu, gan skatītāju vidū.

Ivars Joelis, “SKN sports” komandas braucējs par savu 2018.gada sezonu autosportā: “Noteikti redzēsiet mani 26.maijā Biķerniekos, pirmajā rallijkrosa čempionāta posmā, visu sezonu startēšu un turpināsim cīnīties. Kā katru gadu izvērtējam tehniku, nereti to pielāgojam un piemērojam pilnīgi no nulles, lai sasniegtu ātrākus rezultātus. Manas priekšrocības pret konkurentiem – vienīgais, kas nāk prātā ir sacensību pieredze. Čempionāta statusa iegūšana padara sacensības nopietnākas, gatavošanās prasa vēl lielāku atbildību.”

“Kā jaunums šajā posmā – Xtreme kroskartu sacensības, šobrīd pieteikušies vairāki somu sportisti, igaunis un no Latvijas Jānis Baumanis. Paredzams, ka uz starta līnijas redzēsim, iespējams, pat divas dāmas no Latvijas. Aprunājoties ar sportistiem, ir skaidrs, ka ziemā ir strādāts pie tehnikas uzlabošanas un vajadzētu būt, ka sacensībās būs vairāk nekā 50 dalībnieki. Esam analizējuši un uzlabojuši organizatoriskās lietas, lai visiem ērtāk. Ja atskatāmies uz pagājušā gada sezonu, tad gan sev, gan sportistiem novēlu, lai nebūtu tādas dubļu cīņas, kādas piedzīvojām Bauskā!”, Rallijkrosa čempionāta organizators, Ivo Traubergs.

“Šogad mums ir diezgan piesātināta sezona, laiku veltām, lai iepazītu jauno tehniku, kas ir Eiropas līmenim atbilstoša. Iegādājāmies lielā steigā pavasarī, tagad darbs, lai kārtīgi iepazītos, tas ir sezonas galvenais uzdevums. Vai mums ir priekšrocības? Darbs, darbs un vēlreiz darbs, tad būs arī sportiska veiksme. Dēlam, Robertam Vītolam, šobrīd ir 15 gadi, bet tajā pat laikā, viņš ir pieredzējis – no sešu gadu vecuma dalība bagiju, kartingu un pagājušajā gadā arī NEZ rallijkrosa klasē, ar augstiem rezultātiem. Tas, ka rallijkrosa sacensībām ir čempionāta statuss – patīkams papildinājums, bet no gatavošanās viedokļa – mēs uz ikvienām sacensībām gatavojamies ļoti nopietni,” atklāj Provento Racing komandas vadītājs Uģis Vītols.

Latvijas čempionāta rallijkrosā atklāšana paredzēta Rīgā, 26. maijā – Latvijas Nafta Grand Prix posms Biķernieku sporta bāzē. Otrais posms, SKN Sports Grand Prix – 9.jūnijā, Biržos, Barona trasē. Sezonas vidū, 14.-15.jūlijā, ESSVE Grand Prix trešais rallijkrosa posms, kas norisināsies Rīgā, Biķernieku sporta bāzē, kur paralēli būs arī Baltic Sea Cup, NEZ kroskartu čempionāts un 14.jūlija vakarā paredzēts arī Spīdveja pasaules čempionāta posms. 4.augustā, ceturtais LČ posms jeb Latvijas Nafta Grand Prix, kas norisināsies leģendārajā Bauskas Mūsa Raceland trasē. Piektais posms, Valtek Grand Prix 18.augustā Jelgavā, atjaunotajā Rullīšu trasē. Savukārt sezonas noslēgums – 333 Grand Prix, kas norisināsies Ropažos, sporta kompleksā 333. 

image

Rallijkrosa, autokrosa un folkreisa dalībnieku sapulce 21. aprīlī

18.04.2018

Laipni aicinām visus autokrosa, rallijkrosa un folkreisa braucējus, kas plāno piedalīties 2018.gada sezonas sacensībās, uz LAF Krosa komisijas padomes rīkoto sapulci. Sapulce notiks šo sestdien Biķernieku KSB administratīvajā ēkā S.Eizenšteina ielā 16. Plānots pārrunāt šā gada aktualitātes un atbildēt uz sportistu jautājumiem.

Sākums plkst. 11.00.

image

Šosezon Latvijas rallijkross startēs čempionāta statusā

14.02.2018

Pēc vairākām veiksmīgi aizvadītām Latvijas rallijkrosa kausa sezonām šogad tas sasniedzis Latvijas Rallijkrosa čempionāta statusu. 2018. gada sezonā kopumā paredzēti seši čempionāta posmi, bet sezonas atklāšana 26.maijā Rīgā.

Latvijas čempionāta rallijkrosā atklāšana paredzēta ar «Latvijas Nafta Grand Prix» posmu 26. maijā Biķernieku sporta bāzē. Otrais posms «SKN Sports Grand Prix» notiks 9. jūnijā Biržos, Barona trasē. Sezonas vidū, 14.-15. jūlijā, trešais posms atgriezīsies Rīgā, Biķernieku sporta bāzē, kam paralēli notiks arī «Baltic Sea Cup» NEZ kroskartu čempionāts. 4.augustā, ceturtais LČ posms «Latvijas Nafta Grand Prix» būs leģendārajā Bauskas «Mūsa Raceland» trasē. Piektais posms «Valtek Grand Prix» 18.augustā Jelgavā, atjaunotajā trasē «Rullītis». Savukārt sezonas noslēgums «333 Grand Prix» norisināsies Ropažos, sporta kompleksā «333».

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: «Redzam, ka ieguldītais darbs nes augļus, aizvadītajā sezonā pierādījām, ka varam organizēt sacensības, piesaistot gan pietiekamu skaitu sportistu, gan ir liela interese no skatītāju puses. Sarežģītākie vienmēr ir finanšu jautājumi, bet arī tos ar posmu atbalstītājiem esam atrisinājuši un veiksmīgi turpinām sadarboties. Pagājušajā gadā vairāk domājām par sportistiem, šogad papildus esam ieguldījuši laiku un padomājuši par apmeklētājiem.»

«Kad strādājam pie sacensību organizēšanas, ļoti daudz tiek domāts «no sportista» skatu punkta. Uz savas ādas esmu izbaudījis daudzas un dažādas sacensības un redzējis organizatoru veiksmes un kļūdas. Savā darbā turpinām veiksmīgās lietas un cenšamies mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām. Ja atskatāmies uz pagājušā gada sezonu, tad gan sev, gan sportistiem novēlu, lai nebūtu tādas dubļu cīņas, kādas piedzīvojām Bauskā, bet gribētos vairāk ātru un aizraujošu sacensību, par ko arī rūpēsimies,» tā Rallijkrosa organizators, Latvijas čempions rallijkrosā Ivo Traubergs.

Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies liels skaits braucēju gan no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, gan šobrīd noris sarunas ar krievu, baltkrievu un somu sportistiem. Arī šogad paredzams, ka lielākais braucēju skaits būs LADA RX klasē.

image

Latvijas čempionāta rallijkrosā dalībnieku sapulce

24.11.2017

Šī gada 30. novembrī Biķernieku kompleksās sporta bāzes sanāksmju telpā S. Eizenšteina ielā 16, plkst. 18:00 notiks Latvijas čempionāta rallijkrosā dalībnieku sapulce.

Dienas kārtība:
1. Nolikums 2018. gada sezonai;
2. Tehniskie noteikumi 2018. gada sezonai;
3. Starptautiskās sacensības;
4. Sacensību kalendārs.

Laipni lūdzam visus dalībniekus un interesentus uz sapulci!

image

Sezonas apbalvošanas pasākums / Season award ceremony

26.10.2017

LAF Krosa komisijas padome ielūdz visus Latvijas Rallijkrosa kausa un RX Ziemas kausa kopvērtējumu pirmo 3 vietu ieguvējus uz sezonas noslēguma pasākumu, kurš notiks š.g. 2. decembrī, Ogres kultūras centrā, Ogrē Brīvības ielā 15. 
Sākums plkst. 19.00 
Ierašanās no plkst. 18.30 

Savu dalību lūdzam pieteikt līdz 20.novembrim. 
Kontaktpersona Inta Ulme 
tel. 29264457 
e-pasts: [email protected] 
Par papildus ielūgumiem un papildus jautājumiem arī laipni lūdzam sazināties ar Intu Ulmi. 

LAF Cross Commission invites all the Latvian Rallycross Cup and The RX Winter Cup scores first 3 places for the seasons closing event, which will take place on December 2nd, in the Ogre Cultural Center, Ogre in Brīvības street 15.
Start at 19.00
Arrival at 18.30

Please register for participation by November 20th.
Contact Inta Ulme
tel. 29264457
e-mail: [email protected]
For additional invitations and additional questions, we kindly ask you to contact Inta Ulme.

image

Svarīga informācija par Latvijas rallijkrosa kausa 7.posmu, kas norisināsies sporta kompleksā „333”

18.09.2020

8.oktobrī rīkojam oficiālos treniņus no 11:00 līdz 14:00, dalības maksa – 40 eiro;

Sacensību dienā dalībnieku parks tiks atvērts no 6:00, bet tehniskās pārbaudes no 7:00;

Katram dalībniekam sacensību dienā tiks piešķirtas papildu 3 ieejas aproces, kas paredzētas tehniskajam personālam. Pārejiem līdzbraucējiem būs iespējams iegādāties ieejas biļetes pie iebraukšans teritorijā, ieejas biļetes cena – 5 eiro;

Katram braucējam tiks piešķirta 1 vieglās automašīnas caurlaide ar kuru varēs iebraukt dalībnieku parkā. Pārejās vieglās automašīnas jānovieto kopējā stāvvietā.

14.oktobrī „333” kafejnīca būs atvērta jau no 7:00, un gaidīs visus uz gardām brokastīm un kafiju.

image

Jau šo sestdien Liepājā startēs LADA RX Kurzeme

03.10.2017

LADA RX sacensības Liepājas pilsētas ielās norisināsies jau otro gadu. Šīs sacensības norisinās Rally Liepāja pilsētas atrumposmā. Tas notiks rallijkrosam neierastā formātā, ar laika intervālu pēc sprinta tipa. Sacensībās būs divas kvalifikācijas, katrā kvalifikācijā trīs iebraucieni, pēc divām aizvadītajām kvalifikācijām seši ātrākie braucēji brauks trīs fināla braucienus un tur tiks noskaidroti ātrākie. Ņemot vērā, ka sacensības norisināsies pēc sprinta principa, ir atļauts ar vienu automašīnu startēt diviem sportistiem. Šī ir lieliska iespēja iedot izbraukt saviem mehāniķiem, sponsoriem vai draugiem. Galvenajā balvā uzvarētājam AS LAUMA LINGERIE dāvina izklaides nogali ar ģimeni Liepājā, kā arī labākie braucēji saņems balvas no jau ierastajiem Rallycross.lv partneriem ESSVE Latvia un Milwaukee.

Dienas kārtība:
10:00 – 11:00 Dalībnieku reģistrācija
10:00 – 11:15 Automašīnu tehniskā pārbaude
11:30                Dalībnieku sapulce
12:00 – 13:10 Brīvie treniņi
13:15                1. kvalifikācijas braucieni
14:20                2. kvalifikācijas braucieni
15:30                Fināla braucieni
20:00                Apbalvošana
Sacensību dienas kārtība var mainīties sacenību norises laikā.

Dalībnieku reģistrācija www.rallycross.lv mājas lapā.
Dalības maksa 50 EUR.

 

image

333 trasē tiks aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa pēdējais septītais posms 

03.10.2017
2017.gada Latvijas Rallijkrosa kausa sezona tiks noslēgta 14.oktobrī sporta 
kompleksā 333, aizvadot čempionāta 7.posmu. Dalībnieki sacentīsies četrās 
klasēs: LADA RX, Touring 2000, Super 1600 un OPEN. Sezonas kopvērtējuma 
tabulā visās četrās klasēs TOP3 pozīcijas šķir vien daži punkti, līdz ar to 
daudziem šis būs izšķirošais posms un sagaidāmas spraigas cīņas.  
KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI   SADAĻĀ REUZLTĀTI
SACENSĪBU NOLIKUMS SADAĻĀ DOKUMENTI
 
Sacensību dalībnieki tiek aicināti ierasties "333" trasē no 6:00, savukārt skatītājiem 
ieeja tiks atvērta no 9:00. 
 
DIENAS KĀRTĪBA  
07:00 – 08:40                  Dalībnieku reģistrācija 
07:00 – 09:00                  Pirms starta automašīnu tehniskā pārbaude 
09:15 – 10:45                  Brīvie treniņi 
11:00 – 11:10                  Dalībnieku sapulce 
11:20 – 11:35                  Sacensību atklāšana 
11:45                               1. kvalifikācijas sērijas starts  
Tālākā dienas norise tiks precizēta sacensību dienā 
 
Ieejas biļetes būs iespēja  
iegādāties pasākuma norises laikā.  
Pieaugušajiem: 5 EUR  
Bērniem līdz 12 gadiempensionāriem un invalīdiem: bez maksas 
 
Apmeklētājiem visas denas laikā būs iespēja braukt ar kartingiem mazajā trasē un 
mieloties 333 Cafe!  
image

Liepājā notiks LADA RX Kurzeme sacensības

27.09.2017

7.oktobrī ātruma festivāla “Kurzeme” ietvaros norisināsies LADA RX Kurzeme sacensības pilsētas ātrumposma trasē. Sacensībās startēs braucēji ar rallijkrosam sagatavotām automašīnām, un cīnīsies par “Lauma Fabrics” speciālbalvu.

“Sacensības Liepājā notiek pēc savādāka formāta, kā klasiski ierasts rallijkrosā. Šeit starts tiek dots katram braucējam atsevišķi, un uzdevums trasē ir nevis cīnīties ar citiem dalībniekiem tiešā cīņā, bet uzrādīt pēc iespējas labāku laiku,” stāsta Latvijas rallijkrosa kausa rīkotājs Jānis Bergs.

“Lauma Fabrics” šo sacensību uzvarētājam būs sarūpējis īpašu balvu – nedēļas nogali Liepājā kopā ar ģimeni, kuras laikā būs iespēja gan izbaudīt plašo Liepājas kultūras dzīvi, gan iekļūt “Lauma Fabrics” ražošanas ēkā, kas ir viena no pasaulē 10 lielākajām ēkām.

“Žiguļu sacensība pilsētas ielās pagājušajā gadā piesaistīja lielu skatītāju interesi, cīņas bija spraigas, un neiztika pat bez viena kūleņa,” stāsta Uldis Hmieļevskis, ātruma festivāla “Kurzeme” rīkotājs. “Ladas kausa dalībnieki brauks tajā pašā trasē, kur vakarpusē startēs Rallija “Liepāja” dalībnieki pilsētas ātrumposmā – būs interesanti salīdzināt rezultātus.”

Sacensības sāksies sestdien, 7.oktobrī plkst. 12:00 ar treniņbraucieniem, savukārt noslēdzošie finālbraucieni paredzēti ap plkst. 16:00. Nepilnu divu kilometru garajā trasē sportisti dosies vairākas reizes.

Sacensību formats ļauj ar vienu automašīnu startēt diviem dalībniekiem, tāpēc zināms, ka vairāki rallijkrosa piloti uzticēs savu auto arī saviem mehāniķiem. Savukārt organizatori ir paredzējuši īpašu speciālbalvu ātrākajam mehāniķim.

Pieteikuma anketa sacensībām meklējama šeit: http://www.rallycross.lv/lv/choose_race

image

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos 

26.09.2017
23. septembrī Salas novada Biržos, autotrasē “Baroni” norisinājās Latvijas rallijkrosa 
kausa 6. posms. Sacensību Super 1600, LADA RX,  Touring 2000 un Open klasēs 
startēja 36 braucēji no Latvijas un Igaunijas.  
 
Visplašākais dalībnieku skaits, kā ierasts Biržos, piedalījās LADA RX klasē. Tur sīvā 
konkurencē uzvaras laurus plūca Kristaps Kapačs, aiz sevis atstājot Jēkabpilieti Ivaru 
Joeli un braucēju no Igaunijas Sigmar Tammemagi.  
Touring 2000 klasē 12 braucēju konkurencē vietas uz pjedestāla sadalīja Raivis 
Galviņš, kas ierindojās 1.vietā, Jānis Ikers - 2. vietā un 3.vietā  - Māris Druva.  
Super 1600 klasē ātrākais rezultāts un iegūta 1. vieta Edijam Ošam, 2. vieta Jānim 
Spundiņam un 3. vietā Roberts Vītols. 
Savukārt, Open klasē pirmajā vietā jēkabpilietis Mārtiņš Svilis, 2. vietā braucējs no 
Igaunijas Mart Tikkerbar un trešais – Jānis Veģeris. 
Šīs sacensības bija īpašas ar to, ka paralēli rallijkrosam, trasē devās arī motokrosa un 
Supermoto braucēji. Šeit pārliecinoši labākais – Arturs Līcītis. Supermoto braucēji 
skatītājus pārsteidza ne vien ar azartiskām sacensībām, bet arī ar īpašu šovu.  
 
Šo sacensību organizēšanā biedrībai “SKN sports” vairāku gadu garumā izveidojusies 
teicama sadarbība ar Salas novada pašvaldību un Astarte – Nafta. Salas novada 
domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe: “Patiess prieks, ka Latvijas mēroga rallijkrosa 
sacensības notiek Salas novada Biržos. Var tikai apbrīnot biedrību "SKN sports” un tās 
vadītāju A.Vasili par prasmi organizēt šāda mēroga sacensības, piesaistīt brīvprātīgos 
palīgus un atbalstītājus. Lai gan šoreiz sacensībās nepiedalījās pasaules klases 
autobraucējs R.Nitišs, nevar neatzīmēt viņa lielo lomu šo sacensību organizēšanas 
vietas izvēlē, kā arī visas Nitišu ģimenes iesaistīšanos sacensību organizēšanā. Šoreiz 
skatītājus priecēja Supermoto šovs, kuru organizēja pieredzējis un titulēts 
motobraucējs A.Līcītis, kurš ir mūsu novada iedzīvotājs. Tāpēc arī mūsu pašvaldība 
atbalsta šo pasākumu, kas pulcē skatītājus no tuvienes  un tālienes.” Astarte – 
Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis atzinīgi izsakās par sacensībām: 
“Uzskatu, ka šīs sacensības noorganizētas ļoti augstā līmenī. Sākot ar to, ka trase ar 
katru reizi tiek pilnveidota arvien augstākā līmenī un, līdz ar to,  sacensību sportiskā 
daļa ir ļoti baudāma. Patīkami arī tas, ka padomāts par skatītājiem,  gan aktivitātes, 
kas notiek paralēli, gan arī šovs sacensību starplaikos, šoreiz – Supermoto. Tiešām 
liels prieks par šīm sacensībām un lielisko sadarbību!” 
image

6.posma ONLINE rezultāti

23.09.2017

www.results.lv  varam sekot līdz notikumiem 6.posma norisē .

image

Rallijkross Biržos jau šajā nedēļas nogalē

22.09.2017

RALLIJKROSS BIRŽOS JAU NĀKAMAJĀ NEDĒĻAS NOGALĒ

Jau šajā nedēļas nogalē Latvijas rallijkrosa kauss piestās Salas novada Biržos - autotrasē Baroni. Kā ierasts sacensības trasē Baroni pulcēs atpazīstamus uzvārdus un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. Šo sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās īpašs Supermoto šovs. 
Pirms šīs sezonas 2. Latvijas Rallijkrosa kausa posma “Baronos”, kas aizvadīts jūnijā, tika veikti nelieli uzlabojumi trasē, padarot to nedaudz ātrāku, taču vienlaikus arī drošāku un arī aizraujošāku skatītājiem. 
Dienas gaitā skatītājus sagaidīs arī īpašs Supermoto šovs. “Sacensībās piedāvāsim šovu, kas būs motokrosa un supermoto apvienojums. Noteikti varu teikt, ka tas būs atraktīvs, dinamisks un adrenalīna pilns šovs ar sacensību elementiem, kas lieliski iederēsies šāda veida sacensību dienā. Šovā piedalīsies cilvēki, kas ir šīs jomas lietpratēji. Domāju, ka skatītājiem nebūs garlaicīgi,” tā stāsta vairākkārtējas Latvijas, Baltijas un Eiropas čempions motokrosā, šo sacensību supermoto šova organizētājs Arturs Līcītis.

Sacensību programma:
Sestdiena, 23.septembri
11:00 Sacensību atklāšanas ceremonija
11:30* Sacensību starts
1., 2. un 3. kvalifikācijas braucieni
Supermoto šovs
15:30* Pusfinālu braucieni
Fināls
*norādītie laiki ir provizoriski un sacensību dienā var mainīties

Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Šajā posmā iespējams iegādāties arī VIP ieejas kartes, lai tās iegādātos nepieciešams sazināties rakstot e-pastu uz [email protected] Pensionāriem un 1. grupas invalīdiem ieeja sacensībās 2 EUR. Bērniem, līdz 1,5m garumam ieeja bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

 

image

Treniņi Biržu rallijkrosa trasē ATCELTI!

04.09.2017

Laika apstākļu dēļ treniņi 19.09.2017. Biržu autotrasē atcelti.

 

image

Jau pavisam drīz Latvijas Rallijkrosa kausa sestais posms Biržos

04.09.2017

23. septembrī Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies Latvijas rallijkrosa kausa 2017. gada sezonas sestais posms.

 Latvijas rallijkrosa kausa ietvaros šogad plānotas septiņas sacensības no kurām divas Biržu autotrasē “Baroni” - 17. jūnijā ar azartiskām cīņām aizvadīts sezonas 2. posms un pavisam drīz 23. septembrī “Baronus” ieskandinās sezonas sestais posms. 23.septembrī Biržos uz starta stāsies autosportisti no visas Baltijas un tie sacentīsies četrās ieskaites grupās - Open, Touring Car, Super 1600 un Lada RX. Papildus rallijkrosa sacensībām skatītājus izklaidēs arī Supermoto.

 "Autotrase Baroni laika gaitā ir attīstījusies, pieskaņojoties sporta prasībām un nodrošinot aizraujošas cīņas starp sportistiem. Turklāt notikumi trasē allaž priecē lielo skatītāju skaitu, kuri atbalsta savus varoņus," stāsta sacensību seriāla pārvaldītājs Ivo Traubergs.

 Ieejas biļetes uz Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu sākot no šīs nedēļas iepriekšpārdošanā par 5 EUR iespējams iegādāties Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iegādājoties sacensību ieejas karti skatītāji saņems arī Astarte Nafta klientu karti. Šajā posmā iespējams iegādāties arī VIP ieejas kartes, lai tās iegādātos nepieciešams sazināties rakstot e-pastu uz [email protected]. Pensionāriem un bērniem līdz 1,5 m garumam ieejas biļetes cena tikai 2 EUR tikai pasākuma vietā. 1.grupas invalīdiem ieeja sacensībās bez maksas. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR.

 Latvijas rallijkrosa kausa sezonas 6. posmu atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Astarte Nafta. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

image

ESSVE Latvijas rallijkrosa kauss 5. posms Mūsas trasē

28.08.2017

Jau šonedēļ - 02. septembrī Bauskas trasē Musa Raceland norisināsies aizraujošas rallijkrosa sacensības, aizvadot ESSVE Latvijas Rallijkrosa kausa 5. posms Bauskā.

ESSVE Latvia atbalstītais Bauskas posms atšķirsies no citiem aizvadītajiem posmiem ar to, ka tajā būs "Zvaigžņu brauciens", kurā startēs visiem labi zināmi Latvijas sportisti - visā pasaulē slavenais moto frīstaila braucējs Mārtiņš Aleksandrovičš, jaunais latviešu rallija talants Mārtiņš Sesks, kurš šobrīd savā klasē ir līderis Latvijas rallija čempionātā, tāpat arī dalību apstiprinājusi daiļā dzimuma pārstāve Beāte Klipa, kura bijusi autokrosa čempione. Bet tādi ilggadēji sportisti kā Kristaps Blušs, Matīss Mežaks un Māris Neikšāns nav sveši nevienam autosporta fanam. Tāpat arī turpināsies Latvijas Rallijkrosa kauss, kurā joprojām notiek spraigas cīņas visās četrās klasēs!

Arī šajā posmā būs īpaši padomāts, lai tas būtu atpūtas pasākums piemērots ģimenēm. Tajā būs atrakcijas bērniem - būs iespējams braukt ar rotaļu automašīnām.

Izmanto iespēju un iegādājies ieejas kartes iepriekšpārdošanā Biļešu Serviss kasēs vai www.bilesuserviss.lv.

image

Treniņi Bauskā ''Musa raceland" rallijkrosa trasē

21.08.2017

Rallycross.lv rīko treniņus Bauskā “Musa raceland” rallijkrosa trasē 30. augustā no plkst 16:00 līdz 20:00. Dalības maksa 40 EUR no braucēja.
Treniņos drīkst piedalīties sporta automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu un ar ielas vai slick tipa riepām. 

Dalībnieku reģistrācija notiek www.rallycross.lv mājas lapā, sadaļā reģistrācija. 

image

Treniņi Jelgavā ''Rullītis" rallijkrosa trasē

09.08.2017

Rallycross.lv rīko treniņus Jelgavā “Rullītis” rallijkrosa trasē 15. augustā no plkst 16:00 līdz 22:00. Dalības maksa 40 EUR no braucēja.
Treniņos drīkst piedalīties sporta automašīnas, kas aprīkotas ar drošības karkasu un ar ielas vai slick tipa riepām. 

Dalībnieku reģistrācija notiek www.rallycross.lv mājas lapā, sadaļā reģistrācija.  

image

Izmaiņas Latvijas Rallijkrosa kausa 2017 nolikumā

24.07.2017

Sakarā veiktiem papildinājumiem Latvijas Rallijkrosa kausa 2017 nolikumā, lūdzam sportistus ar tiem iepazīties. Nolikuma papildinājumi ir pieejami www.rallycross.lv lapā sadaļā dokumenti vai www.laf.lv mājas lapā. 

Nolikuma papildinājums šeit.
Papildināts LRX 2017 nolikums šeit.