Ziņas

image

Rallijkrosa čempionāta 2. posms pārsteigs ar iespaidīgu daudzumu sacensību automašīnu klašu un īpašiem pārsteigumiem skatītājiem

05.06.2019

15.jūnijā Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē Baroni norisināsies Latvijas rallijkrosa čempionāta 2019. gada sezonas otrais posms. Atjaunota trase, liels sacensību automašīnu klašu daudzums un divi īpaši skatītājiem paredzēti šovi.

Pasākuma organizatori 2018. un 2019. gada laikā pamatīgi strādājuši pie trases pārbūves un uzlabošanas darbiem. Izbūvēti papildus jauni elementi, pārbūvēts un atjaunots asfaltētais segums, tādējādi paplašinot trases izmantošanas iespējas.

Līdz ar to, sacensības šogad norisināsies neierasti lielā klašu daudzumā. Līdzšinējo četru klašu vietā, pasākuma dienā būs iespējams vērot sacīkstes veselās 6 automašīnu klasēs. Braucēji sacentīsies 5 Latvijas rallijkrosa čempionāta klasēs. Kā ierasts, tās būs Lada RX, Super 1600, Touring car, Open RX un šo sacensību jaunums – mini bagiju klase, kas īpaši aizraujoša liksies pasākuma mazākajiem apmeklētājiem. Tāpat, kas nebijis “Baronos” ir tas, ka papildus norisināsies sacensības 1 kausa izcīņas klasē – BMW RX.

 Sacensību programma:

Sestdiena, 15. jūnijs

10:40    Sacensību atklāšanas ceremonija

11:00    Sacensību starts

            1., 2. kvalifikācijas braucienu sērija

            3.un 4. kvalifikācijas braucienu sērija

            Drifta paraugdemonstrējumi

            Pusfinālu braucieni

            Drifta paraugdemonstrējumi

            Fināls

Paralēli cīņām autotrasē, diena būs citām aktivitātēm bagāta. Kā nemainīga tradīcija jau otro gadu pasākuma vadītājs būs autosporta pasaulē erudītais Ģirts Timrots. Mazākie sacensību apmeklētāji varēs izpriecāties atrakcijās un īpašās radošajās darbnīcās.

Pieagušajiem pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāts kas nebijis – īpaši šim pasākumam sagatavots augstākā līmeņa drifta šovs, kas būs iespējams pateicoties jaunajam, īpaši veidotajam segumam. “Pateicoties jaunajam segumam autotrasē "Baroni", mums būs iespējams veiksmīgi parādīt savas spējas driftā, ka vietējiem Jēkabpiliešiem, tā arī ciemiņiem no citām pilsētām. Par uzlaboto trasi ir priecīgi, gan tie kas vēlās tikai izmēģināt savas prasmes šajā jomā, gan jau pieredzējušie sportisti. Trase tagad ir piemērota sākot ar ielas klases auto un līdz pat ļoti jaudīgajām PRO klases drifta mašīnām. Rallijkrosa laikā, vienā no pārtraukumiem, skatītājiem būs iespēja redzēt drifta paraugdemonstrējumus un to, ko mēs spējam jaunizveidotajā trasē. Drifta šovā sacentīsies Street VS PRO, jeb ielas klases auto (Kenets Valters) ar 192zs pret, PRO klases auto (es - Artūrs Miškinis) ar 710zs. Centīsimies ikvienam no apmeklētājiem parādīt to, ko iespējams ar abu klašu auto,” tā par drifta šovu stāsta pieredzējušais drifta sportists Artūrs Miškinis.

Ieejas biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Astarte Nafta degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Viesītē un Aknīstē. Iepriekšpārdošanas biļešu cena 5 EUR. Ieejas maksa sacensību dienā - 7 EUR. Pensionāriem biļetes cena iepriekšpārdošanā un sacensību dienā tikai 2 EUR. Bērniem, augumā līdz 1,5 m un 1.grupas invalīdiem – ieeja pasākumā bez maksas.

NB! Pasākuma apmeklētājiem, kas nedzīvo Jēkabpilī un pilsētās, kurās iespējams iegādāties biļetes uz šo posmu, iepriekšpārdošanā tiek piedāvāta iespēja tās iegādāties internetā, rakstot uz e-pastu [email protected].

Latvijas rallijkrosa čempionāta sezonas 2. posmu atbalsta Astarte Nafta un Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Salas novads.

Biedrība “SKN sports”

image

Ar spraigām cīņām Biķerniekos atklāta Latvijas Rallijkrosa čempionāta sezona

06.05.2019

Šajā nedēļas nogalē Biķernieku sporta kompleksā tika atklāta Latvijas Rallijkrosa čempionāta sezona, kuras ietvaros tika aizvadīts arī NEZ Kroskartu čempionāta 1.posms. 120 sportisti gan no Latvijas, gan Baltijas un Ziemeļeiropas tika sadalīti piecās LRX klasēs un septiņās NEZ Kroskartu klasēs.

Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators:"Vairāk nekā 120 dalībnieki - 12 klasēs, daudz spraigu cīņu. Latvijas Rallijkrosa sacensībās čempionāta statuss sportistos izraisa lielāku sacensību garu, jo sezonas beigās no svara ir katrs posms un katrs iegūtais punkts. Vakar nedaudz lietains laiks, bet šodien uz fināla braucieniem sagaidījām atpakaļ sauli un aizvadījām lieliskas sezonas atklāšanas sacensības. Esam priecīgi, ka spējam pulcēt arī daudz skatītājus un līdzjutējus!"

Pirmajā Latvijas Rallijkrosa čempionāta posmā kā allaž visspraigākā cīņa norisinājās LADA RX klasē starp 18 sportistiem. Pēc sīvas cīņas fināla braucienos goda pjedestālu sadalīja: 1. Mārcis Martinovs , 2. Sigmar Tammemagi 3. Kristaps Martinovs. LADA RX klases līderis Mārcis Martinovs:"Nedaudz veiksmes, nedaudz meistarības un bez stresa, galvenais līdz galam! Turpināsim iesākto visas Latvijas Rallijkrosa čempionāta sezonas garumā."

BMW RX 3000 klasē:1. Dainis Valainis, 2. Andris Krieviņš

SUPER 1600 klasē: 1. Roberts Vītols, 2. Arnis Odiņš, 3. Gleb Bogdanov

TOURING 2000 klasē: 1. Juris Spīķis, 2. Edgars Kokorišs, 3. Raimonds Mūrnieks

OPEN RX klasē: 1.Jānis Veģeris, 2. Kajus Samsonas, 3. Arvydas Galinis

Paralēli Latvijas Rallijkrosa čempionāta braucējiem skatītājus ar iespaidīgām sānslīdēm lietainajā trasē priecēja NEZ Kroskarti. Visvairāk ovācijas saņēma klase ar jaudīgākajiem motoriem - Xtreme. Tur TOP3 arī latviešu braucējs. 1. Kalliomaki Jami, 2. Ronalds Baldiņš, 3. Ylinen Petri. Xtreme Kroskartu klases 2. vietas ieguvējs Ronalds Baldiņš:"Izcīna tikai pirmo vietu, pārējās iegūst - šoreiz iegūta 2.vieta. Sacensības kopumā izdevušās, paldies komandai un visiem līdzjutējiem!"

Biķernieku trasē atgriezīsimies uz Latvijas Rallijkrosa čempionāta trešo posmu - sportistus un līdzjutējus sagaidīsim "Biķernieku Motorsporta festivālā" - 6., 7. jūlijā, kas šogad solās būt pavisam interesants dažādai auditorijai. Bet tuvāk - otrais posms, kas norisināsies 15. jūnijā "Baronu" trasē, Jēkabpils pusē.

Jaunumiem var sekot līdzi www.rallycross.lv.

Foto: Zalaiskalns Photography

Lasīt
image

Lietus nodrošina spraigas cīņas pirmajā Latvijas Rallijkrosa čempionāta sacensību dienā

04.05.2019

Šodien un rīt Biķernieku sporta kompleksā, norisinoties Latvijas Nafta Grand Prix – Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmajam posmam, tiek atklāta Latvijas Rallijkrosa čempionāta sezona. Kvalifikācijas dienā uz starta līnijas, norisinoties trīs kvalifikācijas braucieniem rallijkrosa disciplīnā, un vienam NEZ Kroskartu čempionāta ietvaros, uz starta līnijas stājās vairāk nekā 120 sportistu gan no Latvijas, gan Baltijas un Ziemeļeiropas.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators:“Esam atklājuši sezonu – trase ir iesildīta, un gatava rītdienas izšķirošajām cīņām. Dienas vidū, kvalifikācijas braucienu laikā Rīgas pievārtē sagaidījām lietu, kas ļāva pilotiem parādīt savu meistarību, cenšoties novaldīt spēkratus, savukārt, skatītājiem bija iespēja sekot līdzi spraigai sacīkstei jau čempionāta pirmajā dienā. Gaidām jūs rītdien Biķerniekos, lai kopā noskaidrotu pirmā posma ātrākos braucējus!”

Pirmajā Latvijas Rallijkrosa čempionāta posmā kā allaž visspraigākā cīņa norisinājās LADA RX klasē, pēc pirmajiem trīs kvalifikācijas braucieniem: 1. Mārcis Martinovs, 2.Kristaps Martinovs, 3.Sigmar Tammemagi.

BMW RX 3000 klasē: 1. Andris Krieviņš (LV), 2. Dainis Valeinis (LV).

SUPER 1600 klasē: 1. Edijs Ošs (LV), 2. Jānis Spundiņš (LV), 3. Roberts Vītols (LV).

TOURING 2000 klasē: 1. Edgars Kokorišs (LV), 2.Juris Spīķis (LV), 3. Raivis Galviņš (LV).

OPEN RX klasē: 1.Jānis Veģeris (LV), 2. Kajus Samsonas (LT), 3. Sven Oras (EST).

Programma 5.maijam:

09:15 Kvalifikācijas brauciens (NEZ*)

11:00 Braucēju parāde

11:20 Kvalifikācijas brauciens (LRX**, NEZ)

15:00 Pusfinālu braucieni (LRX, NEZ)

16:40 Finālu braucieni (LRX, NEZ)

18:40 Apbalvošana

2019. gada čempionātā plānoti pieci sacensību posmi un pirmais no tiem norisinās šajā nedēļas nogalē - 4. un 5. maijā Biķernieku trasē. Otrais posms norisināsies 15. jūnijā "Baronu" trasē, Jēkabpils pusē. Sezonu turpināsim ar plašāku vērienu, atgriežoties Biķernieku trasē - trešais sacensību posms "Biķernieku Motorsporta festivāls" - 6., 7. jūlijā, kas šogad solās būt pavisam interesants dažādai auditorijai. 17. augustā, ceturtais posms - šī posma norises vieta vēl tiks precizēta, savukārt izšķirošās cīņas būs vērojamas 8. septembrī leģendārajā trasē “Mūsa Raceland”, Bauskā.

Jaunumiem var sekot līdzi www.rallycross.lv.

*NEZ Ziemeļeiropas čempionāts kroskartiem

**Latvijas rallijkrosa čempionāts

FOTO - Zaļaiskalns Photography

Lasīt
image

Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmais posms - jau sestdien Biķernieku trasē

30.04.2019

Šajā nedēļas nogalē – 4. maijā Biķernieku sporta kompleksā startēs Latvijas Nafta Grand Prix – Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmais posms, kā arī spēkiem mērosies labākie NEZ Kroskartu čempionāta braucēji. Sezonas atklāšanas sacensībās piedalīsies vairāk nekā 120 sportistu no Baltijas un Ziemeļeiropas.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators:"Rallijkross ir izcīnījis piekrišanu gan Latvijas sportistu, gan līdzjutēju vidū. Šogad šī būs otrā sezona, kad rallijkrosa sacensības Latvijā norisināsies čempionāta līmenī. Ir samazināts posmu skaits, bet tie tiks organizēti lielākā mērogā - padarot tos interesantus plašākai auditorijai. Esam piestrādājuši pie tā, lai sacensībās justos labi un tās būtu interesantas ne tikai sportistiem, bet arī līdzjutējiem."

Pirmajā Latvijas Rallijkrosa čempionāta posmā visvairāk pieteikumi saņemti un vissīvākā cīņa sagaidāma populārajā LADA RX klasē, kurā savu dalību pieteicis arī ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" dibinātājs - Raimonds Elabkjans- "Šīs man ir pirmās rallijkrosa sacensības un galvenais uzdevums ir finišēt, bet, protams, vēlos mērķēt uz pēc iespējas augstāku vietu. Tā noteikti būs laba pieredze un labs treniņš pirms pirmā Dzintara apļa posma 12. maijā, turpat Biķernieku trasē."

Kā jaunums šajā sezonā ir trīs jaunas klases - BMW RX 3000 klase, kurā var startēt ar ievērojami mazāku budžetu, kā arī divas kroskartu klases: Xtreme un CK650. Xtreme kroskartu klasē šobrīd pieteikušies vairāki somu, zviedru un igauņu sportisti, kā arī braucēji no Latvijas - Jānis Baumanis, Reinis Nitišs, Ronalds Baldiņš un Ingus Beļakovs.

2019. gada čempionātā plānoti pieci sacensību posmi un pirmais no tiem šajā nedēļas nogalē - 4. un 5. maijā Biķernieku trasē. Otrais posms norisināsies 15. jūnijā "Baronu" trasē, Jēkabpils pusē. Sezonu turpināsim ar plašāku vērienu, atgriežoties Biķernieku trasē - trešais sacensību posms "Biķernieku Motorsporta festivāls" - 6., 7. jūlijā, kas šogad solās būt pavisam interesants dažādai auditorijai. 17. augustā, ceturtais posms - šī posma norises vieta vēl tiks precizēta, savukārt izšķirošās cīņas būs vērojamas 8. septembrī leģendārajā trasē “Mūsa Raceland”, Bauskā.

2018. gada sezonā Latvijas rallijkrosa čempionātā uz augstākā goda pjedestāla OPEN RX klasē kāpa Mārtiņš Svilis, Touring 2000 klasē - Jānis Ikers, Super 1600 klasē - Arnis Odiņš, LADA RX klasē - Valters Liepiņš, Junioru klasē - Oskars Safanovs, savukārt komandu kausu ieguva “Rencēnu autoklubs”.

Foto: Zalaiskalns Photography

Jaunumiem var sekot līdz: 

 www.rallycross.lv

Facebook.com - Rallycross.lv

Instagram.com - Rallycross.lv

Lasīt
image

Sportistu pirmssezonas ballīte izstādē "Auto 2019", Ķīpsalā

15.04.2019

Baltijas nozīmīgākais un lielākais autonozares pasākums - starptautiskā autoindustrijas izstāde "AUTO 2019" pagājušajā nedeļas nogalē Ķīpsalā pulcēja automīļus un nozares profesionāļus no dažādām Eirpoas valstīm.

Visas trīs dienas no 12. līdz 14. aprīlim “Auto Exotica” hallē, Rencēnu autokluba (Rac.lv) un Rallycross.lv ekspozīcijās apmeklētāji varēja apkatīt Eiropas čempiona Reiņa Nitiša Xtreme bagiju un vairākkārtējā Latvijas čempiona rallijkrosā Arņa Odiņa Super 1600 klases auto “Peugeot 307”.

Sestdiena apmeklētājiem un autosporta piekritējiem bija aizraujošāka kā pārējās izstādes dienas, jo no plkst. 14.00 līdz 17.00 bija iespēja satikt un iepazīties tuvāk ar 16 vadošajiem Latvijas Rallijkrosa čempionāta un FIA Autokrosa čempionāta braucējiem, kā arī ar Eiropas čempioniem Reini Nitišu un Justu Grenci.Lai pasākumu padarītu pozitīvāku un interesantāku, to vadīja Oskars Kaņeps Kalniņš, kurš intervijās ar sportistiem spēja sasmīdināt ikvienu.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta un FIA Autokrosa čempionāta posmu organizators: "Gribu teikt lielu paldies visiem sportistiem un līdzjutējiem, kas ieradās sestdien, lai ieskandinātu maija pirmajā nedēļas nogalē gaidāmo Latvijas Rallijkrosa čempionāta pirmo posmu. Visi kopā uzrīkojām kārtīgu ballīti pirms gaidāmās autosporta sezonas!"

Tiekamies jau pirmajās sacensībās 4./5. maijā Biķernieku trasē Latvijas Rallijkrosa čempionāta un NEZ Kroskartu čempionāta pirmajā posmā.

Jaunumiem var sekot līdz: 

 www.rallycross.lv

Facebook.com - Rallycross.lv

Instagram.com - Rallycross.lv

Lasīt
image

Ārzemju sportisti - laipni aicināti!

05.02.2019

Pieņem izaicinājumu, pierādi sevi trasē un kļūsti par Latvijas Rallijkrosa čempionu!

No 2019. gada, Latvijas Rallijkrosa čempionāts ir atvērts arī ārvalstu sportistiem, kuriem ir savas pārstāvētās valsts izsniegta sportista licence. Šīs ir lielas izmaiņas, jo tagad dalībnieki no citām valstīm var iegūt čempionāta ieskaites punktus un cīnīties par Latvijas čempiona titulu.

Izmaiņas FIA sporta kodeksā ir veiktas ar mērķi palielināt sportisko konkurenci nacionālajos čempionātos, sportisti no dažādām valstīm varēs sacensties ar pašmāju braucējiem un padarīt sporta pasākumus vēl aizraujošākus gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta posmu organizators: "Pateicoties šīm noteikumu izmaiņām, Latvijas Rallijkrosa čempionāta sezonā varēs startēt (gūt čempionāta ieskaites punktus) arī ārzemju sportisti, kas viennozīmīgi pacels sporta kvalitātes latiņu. Mūsu komanda jau aktīvi strādā, lai redzētu kaimiņvalstu sportistus Latvijas Rallijkrosa čempionāta 2019. gada sezonā un arī turpmāk!"

2019. gada Latvijas rallijkrosa čempionāta sezona

Arī šogad rallijkrosa sacensības Latvijā norisināsies čempionāta statusā. Paredzēti pieci sacensību posmi:

  1. Pirmais posms - Latvijas Rallijkrosa čempionāts, NEZ krosskarti: 4., 5. maijs Biķernieku trase, Rīga;
  2. Otrais posms - Latvijas Rallijkrosa čempionāts: jūnijs "Baroni", Jēkabpils;
  3. Trešais posms - Latvijas Rallijkrosa čempionāts, Baltijas RX kauss: 6., 7. jūlijs Biķernieku trase, Rīga;
  4. Ceturtais posms - Latvijas Rallijkrosa čempionāts: 17. augusts (vieta tiks precizēta);
  5. Piektais posms - Latvijas Rallijkrosa čempionāts: septembris "Mūsa Raceland", Bauska.

2019. gada sezonā paralēli Latvijas čempionātam Rallijkrosā - kausa ieskaitē - ir ieviestas trīs jaunas klases: BMW RX 3000 un Eiropā populāras kroskartu klases: CK650 un Xtreme.

Jaunumiem var sekot līdz:  www.rallycross.lv

Lasīt
image

Jaunā 2019. gada Latvijas rallijkrosa čempionāta sezona

14.12.2018

Ņemot vērā augošo dalībnieku skaitu rallijkrosa disciplīnā, kā arī kopējo rallijkrosa atpazīstamību Latvijā, paredzēts, ka 2019. gadā, otro gadu pēc kārtas, rallijkrosa sacensības Latvijā norisināsies čempionāta līmenī. Paredzēts, ka tā ietvaros norisināsies pieci sacensību posmi un pirmais no tiem - 4. un 5. maijā Biķernieku trasē, kur paralēli automašīnām uz starta līnijas dosies arī kroskarti, mērojoties spēkiem Ziemeļeiropas zonas (NEZ) ieskaitē.

Otrais čempionāta posms norisināsies 15. jūnijā “Baronu” trasē, pie Jēkabpils. Trešais sacensību posms - “Biķernieku Motorsporta festivāls” - jau otro gadu pēc kārtas norisināsies divas dienas, 6., 7. jūlijā, un būs ar plašāku vērienu, domājot par to, kā pasākumu padarīt interesantāku plašākai auditorijai. Paredzēts, ka sezonas ceturtais posms norisināsies 17. augustā (vieta tiks precizēta), savukārt izšķirošās cīņas būs vērojamas tradīciju pilnajā “Musa Raceland”, Bauskā. Svarīgi piebilst, ka 2019. gada sezonā paralēli Latvijas čempionātam Rallijkrosa kausa ieskaitē plānots ieviest trīs jaunas klases: BMW RX 3000 klasi, kurā varēs startēt ar ievērojami mazāku budžetu, kā arī divas kroskartu klases: Xtreme un CK650.

Jānis Bergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: “Nākamā gada sezonā plānojam samazināt sacensību posmu skaitu, bet pasākumus organizēt lielākā mērogā - padarot tos interesantus plašākai auditorijai. Līdz ar vietējo sportistu komandu attīstību uz pasākumu ierodas ne tikai sportists un tehniskais personāls, bet atbalstītāju rindās sēž ģimene un fani. Tāpēc pašlaik aktīvi strādājam pie tā, lai sacensību diena būtu izdevusies visiem. Varam apsolīt, ka jaunā gada sezonā būs daudz patīkamu pārsteigumu.”

Ivo Traubergs, Latvijas Rallijkrosa čempionāta organizators: “Pēc 15 gadu pārtraukuma mums ir izdevies aizvadīt Latvijas rallijkrosa čempionātu, kur četrās dažādās ieskaites klasēs savā starpā spēkojās aptuveni 100 sportistu. Vērtējot pagājušā gada sezonu, tā nebija ļoti daudzskaitlīga sportistu ziņā, tajā pašā laikā ievērojami auga sacensību posmu kvalitāte, kā arī pašu sportistu sniegums. Tāds bija arī čempionāta pirmā gada mērķis. 2019. gada sezonai mūsu uzstādījums arīdzan nav fokusēties uz kvantitāti, piemēram, piepulcinot ārvalstu sportistus, bet gan turpināt izkopt rallijkrosa tradīcijas mājās - strādāt ar mūsu pašu sportistiem un viņu komandām. Jāpiebilst gan, ka labprāt dalībnieku rindās viesmīlīgi uzņemam arī ārvalstu sportistus, kas izrādījuši interesi piedalīties čempionātā.”

2018. gada sezonā Latvijas rallijkrosa čempionāta uzvaras laurus OPEN RX klasē plūca Mārtiņš Svilis, Touring 2000 klasē - Jānis Ikers, Super 1600 klasē - Arnis Odiņš, LADA RX klasē - Valters Liepiņš, Junioru klasē - Oskars Safanovs, savukārt komandu kausu ieguva “Rencēnu autoklubs”. Jaunumiem var sekot līdzi www.rallycross.lv.

image

Sapulce krosa komisijas disciplīnu sportistiem un organizatoriem!

09.10.2018

LAF Krosa komisijas padome organizē kopīgu sapulci un atvērtu diskusiju visiem krosa komisijas disciplīnu sportistiem un sacensību organizatoriem. Aicinām visus uz Biķernieku kompleksās sporta bāzes administratīvo ēku (Rīgā, S.Eizenšteina ielā 16)  šā gada 21.oktobrī pulksten 13.00.

Šajā sapulcē plānojam prezentēt 2019.gada sacensību kalendāru, nolikumu un tehnisko teikumu projektu, tādēļ ļoti svarīgi uz šo diskusiju ierasties visiem interesentiem, kas plāno startēt vai organizēt sacensības 2019.gada sezonā.

Aicinām aktīvi iesaistīties un pieteikties uz šo sapulci rakstot Intai Ulmei uz e-pastu [email protected] vai zvanot 29264457.

LAF Krosa komisijas padome

http://laf.lv/sapulce-krosa-komisijas-disciplinu-sportistiem-un-organizatoriem/

image

Baltijas Rallijkrosa kausa 3.posms

02.10.2018

Pieteikšanās un informācija par Baltijas Rallijkrosa kausa 3.posmu atrodama šeit:

http://www.rallycross.com.pl/zawodnicy/7-runda-mprc-13-14-pazdziernika/

image

Uzmanību! Izmaiņas 6.posma dienas kārtībā!

27.09.2018

Uzmanību! Izmaiņas dienas kārtībā! Sadaļā "dokumenti" skatīt LRX 6.posma Biļetenu.

Reģistrācija 07:00 - 8:30

Tehniskā komisija 07:10 - 9:30

Brīvie treniņi 9:00 - 10:00

Dalībnieku sapulce 10:10 - 10:20

Pirmās kvalifikācijas starts 10:30

 

image

LRX un BRX nolikumi

01.07.2018

Sadaļā dokumenti pieiejams LRX 3.posma nolikums un BRX 1.posma nolikums

image

LRX 2. POSMA REZULTĀTI

09.06.2018

2.posma Rezultāti un kopvērtējums pieejami sadaļā rezultāti.